Blog

Joby GripTight ONE Micro Stand bude vaším osobným vreckovým fotografom

Joby GripTight ONE Micro Stand bude vaším osobným vreckovým fotografom
  • 22. augusta
  • |
  • 2017

Je veľký ako kľúčenka a pritom vám preukáže obrovskú službu. Nielenže sa stane vaším dôležitým sprievodcom na všetkých akciách, z ktorých chcete mať fotky a videá, ale môžete ho používať aj ako stojan pri sledovaní televízie alebo obľúbených filmov z telefónu.

Je veľký ako kľúčenka a pritom vám preukáže obrovskú službu. Nielenže sa stane vaším dôležitým sprievodcom na všetkých akciách, z ktorých chcete mať fotky a videá, ale môžete ho používať aj ako stojan pri sledovaní televízie alebo obľúbených filmov z telefónu.

Táto "kľúčenka" obsahuje dva komponenty, ktoré môžete používať aj samostatne.

Prvým z nich je Clip držiak GripTight ONE Mount, ktorý možno upevniť na akýkoľvek statív s ¼ "upínacou skrutkou, takže môžete mať vo svojom arzenáli veľa rôznych špecializovaných statívov a pritom vám stále bude stačiť len jeden držiak.

Druhý je statív Micro Stand, na ktorom môžete mať ako telefón do šírky 91 mm., tak aj kompaktný fotoaparát.

Možno ho nakláňať, takže vždy docielite taký uhol, ktorý pri snímaní záberov potrebujete a zároveň vám zabezpečí maximálne pohodlie pri sledovaní obrazovky.

Vďaka svojej veľkosti a skladnosti o ňom takmer nebudete vedieť, takže sa nikdy nebudete musieť rozhodovať, či si ho vziať so sebou alebo nie.

Akce měsíce

Akce Dárek Doprava zdarma SK
Joby GorillaPod Mobile Rig + držiak do auta ZADARMO

Prvý GorillaPod Mobile, na ktorý môžete okrem telefónu upnúť ďalšie príslušenstvo (svetla, mikrofón, blesk, outdoor kameru, atď.). Flexibilný pracovný nástroj, ktorý využijú a ocenia všetci blogeri, novinári a všetci ostatní, ktorí fotografujú a točí trendy videa.

  skladom 3 ks 98,00  

Akce
Joby Action Bike Mount

Univerzální držák digitálních zařízení na kolo, e-kolo, motorku apod. Při jízdě po rozbitých silnicích, přes kořeny, kameny a výmoly nelze riskovat. Action Bike Mount™ je precizně provedený kovový držák se dvěma 1/4" šrouby pro uchycení fotoaparátu, videokamery nebo navigace.

Po zľave skladom 2 ks 19,00   44,00

Akce
GripTight PRO TelePod

Príbeh o lacné self tyči s fórovým klipom na telefón už všetci poznáme. My prichádzame s príbehom novým a volá sa GripTight PRO Telepod. Multifunkčný nástroj, ktorý využijete ako Grip, PRO selfie tyč či teleskopický statív - všetko v jednom. S týmto telepodem už nebudete potrebovať niekoľko rôznych self tyčou na rôznu fototechniku. Ideálne pre fotografovanie a natáčanie videa s telefónmi, kompaktnými a CSC fotoaparátmi a akčnými kamerami.

  do 3 pracovných dní 94,90  

Akce Doprava zdarma
Joby batérie Action Battery Grip

Představujeme originální grip „2v1“ s vestavěnou power bankou 2600 mAh, respektive záložní baterii 2600 mAh ve tvaru gripu. Outdoorové video kamery mají vestavěné baterie s kapacitou cca 1160 mAh (GoPro® Hero 4). Joby Battery Grip™ provozní čas ztrojnásobí a výrazně zvýší komfort držení. Díky 1/4“ šroubu lze grip s kamerou upevnit na stativ nebo monopod.

Po zľave skladom 1 ks 38,00   69,00

Akce
Joby GripTight Bike Mount Pro

Profesionální držák pro bezpečné aretované uchycení mobilních telefonů s šířkou 56 - 91 mm. Adaptér lze upevnit na stativ nebo jiný držák osazený ¼“ šroubem. Precizně provedený celokovový držák umožňuje pevně zafixovat mobilní telefon pro použití v nejnáročnějších podmínkách, např. pro upevnění na řidítka kola nebo motocyklu. GripTight Mount Pro je dodáván samostatně nebo v setu s držákem Action Bike Mount.

Po zľave skladom 2 ks 38,00   73,00

Akce
Joby Suction Cup & GorillaPod Arm

Držák s přísavkou Suction Cup&GorillaPod Arm™ je určen pro uchycení a zafixování outdoorové kamery (GoPro™ apod.) nebo fotoaparátu na hladké a rovné povrchy – výlohy, okna – skleněné plochy v exteriérech a interiérech, okna a karoserie auta, kapotáž motorky, vodního skůtru apod. Přísavka se vyznačuje extrémně malým průměrem a mimořádnou pevností a stabilitou uchycení.

Po zľave skladom 1 ks 19,00   32,90