Blog

Joby GripTight ONE Micro Stand bude vaším osobným vreckovým fotografom

Joby GripTight ONE Micro Stand bude vaším osobným vreckovým fotografom
  • 22. augusta
  • |
  • 2017

Je veľký ako kľúčenka a pritom vám preukáže obrovskú službu. Nielenže sa stane vaším dôležitým sprievodcom na všetkých akciách, z ktorých chcete mať fotky a videá, ale môžete ho používať aj ako stojan pri sledovaní televízie alebo obľúbených filmov z telefónu.

Je veľký ako kľúčenka a pritom vám preukáže obrovskú službu. Nielenže sa stane vaším dôležitým sprievodcom na všetkých akciách, z ktorých chcete mať fotky a videá, ale môžete ho používať aj ako stojan pri sledovaní televízie alebo obľúbených filmov z telefónu.

Táto "kľúčenka" obsahuje dva komponenty, ktoré môžete používať aj samostatne.

Prvým z nich je Clip držiak GripTight ONE Mount, ktorý možno upevniť na akýkoľvek statív s ¼ "upínacou skrutkou, takže môžete mať vo svojom arzenáli veľa rôznych špecializovaných statívov a pritom vám stále bude stačiť len jeden držiak.

Druhý je statív Micro Stand, na ktorom môžete mať ako telefón do šírky 91 mm., tak aj kompaktný fotoaparát.

Možno ho nakláňať, takže vždy docielite taký uhol, ktorý pri snímaní záberov potrebujete a zároveň vám zabezpečí maximálne pohodlie pri sledovaní obrazovky.

Vďaka svojej veľkosti a skladnosti o ňom takmer nebudete vedieť, takže sa nikdy nebudete musieť rozhodovať, či si ho vziať so sebou alebo nie.

Akce měsíce

Akce Dárek Doprava zdarma SK
Joby GorillaPod Mobile Rig + držiak do auta ZADARMO

Prvý GorillaPod Mobile, na ktorý môžete okrem telefónu upnúť ďalšie príslušenstvo (svetla, mikrofón, blesk, outdoor kameru, atď.). Flexibilný pracovný nástroj, ktorý využijú a ocenia všetci blogeri, novinári a všetci ostatní, ktorí fotografujú a točí trendy videa.

  na otázku 98,00  

Akce
GripTight PRO TelePod

Príbeh o lacné self tyči s fórovým klipom na telefón už všetci poznáme. My prichádzame s príbehom novým a volá sa GripTight PRO Telepod. Multifunkčný nástroj, ktorý využijete ako Grip, PRO selfie tyč či teleskopický statív - všetko v jednom. S týmto telepodem už nebudete potrebovať niekoľko rôznych self tyčou na rôznu fototechniku. Ideálne pre fotografovanie a natáčanie videa s telefónmi, kompaktnými a CSC fotoaparátmi a akčnými kamerami.

  do 3 pracovných dní 94,90  

Akce
Joby GorillaPod Magnetic 325

Nový GorillaPod Magnetic 325 je priamou náhradou statívu GorillaPod Magnetic z 1. generácie GorillaPod. Držanie fotoaparátu alebo snímanie videa je vďaka praktickému polohovateľnému "gripu" komfortnejšie než kedykoľvek predtým. V kombinácii s patentovanou technológiou flexibilné kĺbové konštrukcia ponúka nekonečné možnosti využitia a tým nekonečné množstvo zábavy a zážitkov. Pripevniť ho k stromu, zábradlia, kameňom alebo len na rovnú plochu nie je vôbec problém. Navyše koncovky statívu GorillaPod Magnetic 325 sú magnetické a možnosti uchytenia sa tak ešte viac rozůstají (napr. auto, plocha značky atď.). Ak ste vlastníkom kompaktného fotoaparátu alebo mobilu do 325 g, je tento statív skvelou voľbou (v kombinácii s klipom GripTight Mount One).

  skladom 2 ks 33,90  

Akce Doprava zdarma
Joby Ballhead X GP Focus

Pro DSLR a videokamery, GorillaPods a stativyPříchytka s kulovou hlavou pro fotoaparáty s objektivy do hmotnosti 3kg

Po zľave do 3 pracovných dní 75,00   89,00

Joby Suction Cup & Locking Arm

Originální držák s přísavkou uchytí outdoorové kamery nebo fotoaparáty na všechny hladké a rovné povrchy. Skládá se ze tří částí: kulaté přísavky s velmi snadnou a mimořádně pevnou otočnou fixací, pevného středového ramene a adaptéru pro uchycení outdoorových videokamer (GoPro® apod.). Středové rameno je uchyceno z obou stran pomocí kloubů, které umožňují flexibilní nastavení ve všech osách. Přísavka se vyznačuje extrémně malým průměrem a mimořádnou pevností a stabilitou uchycení.

  skladom 1 ks 36,90  

Akce
Joby GorillaPod 500

GorillaPod 500 je zcela nový model, který nebyl zastoupen v první generaci řady GorillaPod™. Nosností 500 g se řadí mezi stativy GorillaPod 325 (dříve Original) a GorillaPod 1K (dříve Hybrid).

  skladom 1 ks 37,90