Blog

S GripTight ONE Magnetic Impulse končia všetky limity vo fotení cool okamihov

S GripTight ONE Magnetic Impulse končia všetky limity vo fotení cool okamihov
  • 22. augusta
  • |
  • 2017

Prajete si mať fotky a videá zo všetkých akcií na ktorých ste a pritom nechcete chýbať v zábere? S touto výbavičkou to pre vás bude úplná hračka.

Prajete si mať fotky a videá zo všetkých akcií na ktorých ste a pritom nechcete chýbať v zábere? S touto výbavičkou to pre vás bude úplná hračka.

Mobil nasadíte do clip držiaka GripTight ONE Mount, pričom môžete používať telefón až do šírky 91 mm., držiak s mobilom naskrutkujete na statív GripTight ONE Magnetic Impulse a to celé umiestnite na akékoľvek miesto, odkiaľ budete pomocou diaľkovej bluetooth spúšte Impulse snímať tie najlepšie zábery.

Statív s telefónom (alebo fotoaparátom) je možné uchytiť na zábradlie alebo napríklad na vetvu stromu a vďaka naozaj silným magnetom v koncovkách nohách ho môžete aj pripnúť na dopravnú značku či auto. Variabilita kĺbových nožičiek vám umožní umiestniť statív aj na veľmi nerovný povrch, napríklad na horský kameň.

Akonáhle máte všetko pripravené, môžete sa v pokoji baviť, pretože akékoľvek fotenie ovládate pomocou diaľkovej BT spúšte Impulse z diaľky. Flexibilita GripTight ONE Magnetic Impulse vám prináša absolútnu slobodu v zachytávaní tých najúžasnejších okamihov, ktoré život ponúka.

Akce měsíce

Akce Dárek Doprava zdarma SK
Joby GorillaPod Mobile Rig + držiak do auta ZADARMO

Prvý GorillaPod Mobile, na ktorý môžete okrem telefónu upnúť ďalšie príslušenstvo (svetla, mikrofón, blesk, outdoor kameru, atď.). Flexibilný pracovný nástroj, ktorý využijú a ocenia všetci blogeri, novinári a všetci ostatní, ktorí fotografujú a točí trendy videa.

  na otázku 98,00  

Akce
GripTight PRO TelePod

Príbeh o lacné self tyči s fórovým klipom na telefón už všetci poznáme. My prichádzame s príbehom novým a volá sa GripTight PRO Telepod. Multifunkčný nástroj, ktorý využijete ako Grip, PRO selfie tyč či teleskopický statív - všetko v jednom. S týmto telepodem už nebudete potrebovať niekoľko rôznych self tyčou na rôznu fototechniku. Ideálne pre fotografovanie a natáčanie videa s telefónmi, kompaktnými a CSC fotoaparátmi a akčnými kamerami.

  do 3 pracovných dní 94,90  

Akce
Joby GorillaPod Magnetic 325

Nový GorillaPod Magnetic 325 je priamou náhradou statívu GorillaPod Magnetic z 1. generácie GorillaPod. Držanie fotoaparátu alebo snímanie videa je vďaka praktickému polohovateľnému "gripu" komfortnejšie než kedykoľvek predtým. V kombinácii s patentovanou technológiou flexibilné kĺbové konštrukcia ponúka nekonečné možnosti využitia a tým nekonečné množstvo zábavy a zážitkov. Pripevniť ho k stromu, zábradlia, kameňom alebo len na rovnú plochu nie je vôbec problém. Navyše koncovky statívu GorillaPod Magnetic 325 sú magnetické a možnosti uchytenia sa tak ešte viac rozůstají (napr. auto, plocha značky atď.). Ak ste vlastníkom kompaktného fotoaparátu alebo mobilu do 325 g, je tento statív skvelou voľbou (v kombinácii s klipom GripTight Mount One).

  skladom 2 ks 33,90  

Akce Doprava zdarma
Joby Ballhead X GP Focus

Pro DSLR a videokamery, GorillaPods a stativyPříchytka s kulovou hlavou pro fotoaparáty s objektivy do hmotnosti 3kg

Po zľave do 3 pracovných dní 75,00   89,00

Joby Suction Cup & Locking Arm

Originální držák s přísavkou uchytí outdoorové kamery nebo fotoaparáty na všechny hladké a rovné povrchy. Skládá se ze tří částí: kulaté přísavky s velmi snadnou a mimořádně pevnou otočnou fixací, pevného středového ramene a adaptéru pro uchycení outdoorových videokamer (GoPro® apod.). Středové rameno je uchyceno z obou stran pomocí kloubů, které umožňují flexibilní nastavení ve všech osách. Přísavka se vyznačuje extrémně malým průměrem a mimořádnou pevností a stabilitou uchycení.

  skladom 1 ks 36,90  

Akce
Joby GorillaPod 500

GorillaPod 500 je zcela nový model, který nebyl zastoupen v první generaci řady GorillaPod™. Nosností 500 g se řadí mezi stativy GorillaPod 325 (dříve Original) a GorillaPod 1K (dříve Hybrid).

  skladom 1 ks 37,90