Blog

S GripTight ONE Magnetic Impulse končia všetky limity vo fotení cool okamihov

S GripTight ONE Magnetic Impulse končia všetky limity vo fotení cool okamihov
  • 22. augusta
  • |
  • 2017

Prajete si mať fotky a videá zo všetkých akcií na ktorých ste a pritom nechcete chýbať v zábere? S touto výbavičkou to pre vás bude úplná hračka.

Prajete si mať fotky a videá zo všetkých akcií na ktorých ste a pritom nechcete chýbať v zábere? S touto výbavičkou to pre vás bude úplná hračka.

Mobil nasadíte do clip držiaka GripTight ONE Mount, pričom môžete používať telefón až do šírky 91 mm., držiak s mobilom naskrutkujete na statív GripTight ONE Magnetic Impulse a to celé umiestnite na akékoľvek miesto, odkiaľ budete pomocou diaľkovej bluetooth spúšte Impulse snímať tie najlepšie zábery.

Statív s telefónom (alebo fotoaparátom) je možné uchytiť na zábradlie alebo napríklad na vetvu stromu a vďaka naozaj silným magnetom v koncovkách nohách ho môžete aj pripnúť na dopravnú značku či auto. Variabilita kĺbových nožičiek vám umožní umiestniť statív aj na veľmi nerovný povrch, napríklad na horský kameň.

Akonáhle máte všetko pripravené, môžete sa v pokoji baviť, pretože akékoľvek fotenie ovládate pomocou diaľkovej BT spúšte Impulse z diaľky. Flexibilita GripTight ONE Magnetic Impulse vám prináša absolútnu slobodu v zachytávaní tých najúžasnejších okamihov, ktoré život ponúka.

Akce měsíce

Akce Dárek Doprava zdarma SK
Joby GorillaPod Mobile Rig + držiak do auta ZADARMO

Prvý GorillaPod Mobile, na ktorý môžete okrem telefónu upnúť ďalšie príslušenstvo (svetla, mikrofón, blesk, outdoor kameru, atď.). Flexibilný pracovný nástroj, ktorý využijú a ocenia všetci blogeri, novinári a všetci ostatní, ktorí fotografujú a točí trendy videa.

  skladom 3 ks 98,00  

Akce
Joby Action Bike Mount

Univerzální držák digitálních zařízení na kolo, e-kolo, motorku apod. Při jízdě po rozbitých silnicích, přes kořeny, kameny a výmoly nelze riskovat. Action Bike Mount™ je precizně provedený kovový držák se dvěma 1/4" šrouby pro uchycení fotoaparátu, videokamery nebo navigace.

Po zľave skladom 2 ks 19,00   44,00

Akce
GripTight PRO TelePod

Príbeh o lacné self tyči s fórovým klipom na telefón už všetci poznáme. My prichádzame s príbehom novým a volá sa GripTight PRO Telepod. Multifunkčný nástroj, ktorý využijete ako Grip, PRO selfie tyč či teleskopický statív - všetko v jednom. S týmto telepodem už nebudete potrebovať niekoľko rôznych self tyčou na rôznu fototechniku. Ideálne pre fotografovanie a natáčanie videa s telefónmi, kompaktnými a CSC fotoaparátmi a akčnými kamerami.

  do 3 pracovných dní 94,90  

Akce Doprava zdarma
Joby batérie Action Battery Grip

Představujeme originální grip „2v1“ s vestavěnou power bankou 2600 mAh, respektive záložní baterii 2600 mAh ve tvaru gripu. Outdoorové video kamery mají vestavěné baterie s kapacitou cca 1160 mAh (GoPro® Hero 4). Joby Battery Grip™ provozní čas ztrojnásobí a výrazně zvýší komfort držení. Díky 1/4“ šroubu lze grip s kamerou upevnit na stativ nebo monopod.

Po zľave skladom 1 ks 38,00   69,00

Akce
Joby GripTight Bike Mount Pro

Profesionální držák pro bezpečné aretované uchycení mobilních telefonů s šířkou 56 - 91 mm. Adaptér lze upevnit na stativ nebo jiný držák osazený ¼“ šroubem. Precizně provedený celokovový držák umožňuje pevně zafixovat mobilní telefon pro použití v nejnáročnějších podmínkách, např. pro upevnění na řidítka kola nebo motocyklu. GripTight Mount Pro je dodáván samostatně nebo v setu s držákem Action Bike Mount.

Po zľave skladom 2 ks 38,00   73,00

Akce
Joby Suction Cup & GorillaPod Arm

Držák s přísavkou Suction Cup&GorillaPod Arm™ je určen pro uchycení a zafixování outdoorové kamery (GoPro™ apod.) nebo fotoaparátu na hladké a rovné povrchy – výlohy, okna – skleněné plochy v exteriérech a interiérech, okna a karoserie auta, kapotáž motorky, vodního skůtru apod. Přísavka se vyznačuje extrémně malým průměrem a mimořádnou pevností a stabilitou uchycení.

Po zľave skladom 1 ks 19,00   32,90