Blog

Diaľková bluetooth spúšť Joby Impulse z vás urobí skutočnú hviezdu

Diaľková bluetooth spúšť Joby Impulse z vás urobí skutočnú hviezdu
  • 22. augusta
  • |
  • 2017

Diaľkové ovládanie spúšte vám totiž umožní vytvárať nielen tie najlepšie selfie, ale samozrejme tiež spoločné fotky s priateľmi, pretože už nebudete obmedzovaní vzdialenosťou vášho mobilného telefónu od miesta záberu.

Diaľkové ovládanie spúšte vám totiž umožní vytvárať nielen tie najlepšie selfie, ale samozrejme tiež spoločné fotky s priateľmi, pretože už nebudete obmedzovaní vzdialenosťou vášho mobilného telefónu od miesta záberu.

Vďaka tomu bude na vašich selfie aj spoločných fotkách vidieť nielen celé postavy, ale napríklad aj okolie, kde sa fotilo. Tak budete mať všetky cool akcie, ktorých sa či už sami, alebo s priateľmi zúčastníte, pekne celé v obraze.

Diaľková bluetooth spúšť Joby Impulse vám pomôže odfotiť unikátny záber aj tam, kde to nie je možné, pretože jeho dosah na mobilný telefón je až 27 m. Umožní vám spustiť nielen fotenie, ale samozrejme aj natáčanie videa, ktoré môžete ľubovoľne prerušovať a zapínať.

Spúšť Joby Impuls má štýlový dizajn, malé rozmery, ľahko ju aktivujete bez toho aby ste museli inštalovať špeciálnu aplikáciu a vďaka priloženému klipu ju môžete uchytiť na držiak GripTight ONE.

Vďaka možnosti širokého záberu obrazu posúva Joby Impuls kategóriu selfičiek na vyšší level, a tým sa stáva nenahraditeľným pre všetkých, ktorí chcú mať všetky svoje zážitky pekne zadokumentované.

Akce měsíce

Akce Dárek Doprava zdarma SK
Joby GorillaPod Mobile Rig + držiak do auta ZADARMO

Prvý GorillaPod Mobile, na ktorý môžete okrem telefónu upnúť ďalšie príslušenstvo (svetla, mikrofón, blesk, outdoor kameru, atď.). Flexibilný pracovný nástroj, ktorý využijú a ocenia všetci blogeri, novinári a všetci ostatní, ktorí fotografujú a točí trendy videa.

  na otázku 98,00  

Akce
GripTight PRO TelePod

Príbeh o lacné self tyči s fórovým klipom na telefón už všetci poznáme. My prichádzame s príbehom novým a volá sa GripTight PRO Telepod. Multifunkčný nástroj, ktorý využijete ako Grip, PRO selfie tyč či teleskopický statív - všetko v jednom. S týmto telepodem už nebudete potrebovať niekoľko rôznych self tyčou na rôznu fototechniku. Ideálne pre fotografovanie a natáčanie videa s telefónmi, kompaktnými a CSC fotoaparátmi a akčnými kamerami.

  do 3 pracovných dní 94,90  

Akce
Joby GorillaPod Magnetic 325

Nový GorillaPod Magnetic 325 je priamou náhradou statívu GorillaPod Magnetic z 1. generácie GorillaPod. Držanie fotoaparátu alebo snímanie videa je vďaka praktickému polohovateľnému "gripu" komfortnejšie než kedykoľvek predtým. V kombinácii s patentovanou technológiou flexibilné kĺbové konštrukcia ponúka nekonečné možnosti využitia a tým nekonečné množstvo zábavy a zážitkov. Pripevniť ho k stromu, zábradlia, kameňom alebo len na rovnú plochu nie je vôbec problém. Navyše koncovky statívu GorillaPod Magnetic 325 sú magnetické a možnosti uchytenia sa tak ešte viac rozůstají (napr. auto, plocha značky atď.). Ak ste vlastníkom kompaktného fotoaparátu alebo mobilu do 325 g, je tento statív skvelou voľbou (v kombinácii s klipom GripTight Mount One).

  do 3 pracovných dní 33,90  

Akce Doprava zdarma
Joby Ballhead X GP Focus

Pro DSLR a videokamery, GorillaPods a stativyPříchytka s kulovou hlavou pro fotoaparáty s objektivy do hmotnosti 3kg

Po zľave do 3 pracovných dní 75,00   89,00

Joby Suction Cup & Locking Arm

Originální držák s přísavkou uchytí outdoorové kamery nebo fotoaparáty na všechny hladké a rovné povrchy. Skládá se ze tří částí: kulaté přísavky s velmi snadnou a mimořádně pevnou otočnou fixací, pevného středového ramene a adaptéru pro uchycení outdoorových videokamer (GoPro® apod.). Středové rameno je uchyceno z obou stran pomocí kloubů, které umožňují flexibilní nastavení ve všech osách. Přísavka se vyznačuje extrémně malým průměrem a mimořádnou pevností a stabilitou uchycení.

  skladom 1 ks 36,90  

Akce
Joby GorillaPod 500

GorillaPod 500 je zcela nový model, který nebyl zastoupen v první generaci řady GorillaPod™. Nosností 500 g se řadí mezi stativy GorillaPod 325 (dříve Original) a GorillaPod 1K (dříve Hybrid).

  do 3 pracovných dní 37,90