Blog

Pokiaľ chcete zažiť ten najlepší lov na fotografie, kúpte si GripTight POV Kit

Pokiaľ chcete zažiť ten najlepší lov na fotografie, kúpte si GripTight POV Kit
  • 22. augusta
  • |
  • 2017

Vďaka tejto vecičke sa zbavíte neustáleho zmäteného hľadania v taške alebo po vreckách, pretože budete mať mobil stále pripravený na akciu. Teraz kedykoľvek a s bleskovou rýchlosťou zachytíte akýkoľvek zaujímavý okamih, napríklad aj selfíčko s padajúcou skalou.

A teraz, prečo by ste si mali niečo také ako je GripTight POV Kit vôbec kupovať. Prvou parádnou vychytávkou, ktorú ocení každý náruživec fotenia, je stlačenie spúšte ako pri klasickom fotoaparáte. To je pre niekoho, kto má už rokmi nacvičené pohyby, veľmi cenená vymoženosť. Žiadne hľadanie ikonky fotenie, ale klasická spúšť. 

To isté sa týka aj samotného spôsobu držania telefónu. Vďaka tomuto gripu ho totiž budete mať v ruke ako foťák!

Najviac cool záležitosťou bude asi fakt, že si pomocou gripu môžete telefón pripevniť k cyklistickej alebo jazdeckej prilbe (čo je veľmi časté využitie gripu) a pomocou bluetooth spúšte Impulse, ktorá je súčasťou balenia, môžete robiť jednu fotku za druhou alebo rovno točiť akčné videá!

S touto vychytávkou okamžite prepadnete fotiacej a video mánii. Akonáhle totiž zistíte, ako úžasné je s ňou fotiť, už bez nej nevyjdete z domu.

Akce měsíce

Akce Dárek Doprava zdarma SK
Joby GorillaPod Mobile Rig + držiak do auta ZADARMO

Prvý GorillaPod Mobile, na ktorý môžete okrem telefónu upnúť ďalšie príslušenstvo (svetla, mikrofón, blesk, outdoor kameru, atď.). Flexibilný pracovný nástroj, ktorý využijú a ocenia všetci blogeri, novinári a všetci ostatní, ktorí fotografujú a točí trendy videa.

  na otázku 98,00  

Akce
GripTight PRO TelePod

Príbeh o lacné self tyči s fórovým klipom na telefón už všetci poznáme. My prichádzame s príbehom novým a volá sa GripTight PRO Telepod. Multifunkčný nástroj, ktorý využijete ako Grip, PRO selfie tyč či teleskopický statív - všetko v jednom. S týmto telepodem už nebudete potrebovať niekoľko rôznych self tyčou na rôznu fototechniku. Ideálne pre fotografovanie a natáčanie videa s telefónmi, kompaktnými a CSC fotoaparátmi a akčnými kamerami.

  do 3 pracovných dní 94,90  

Akce
Joby GorillaPod Magnetic 325

Nový GorillaPod Magnetic 325 je priamou náhradou statívu GorillaPod Magnetic z 1. generácie GorillaPod. Držanie fotoaparátu alebo snímanie videa je vďaka praktickému polohovateľnému "gripu" komfortnejšie než kedykoľvek predtým. V kombinácii s patentovanou technológiou flexibilné kĺbové konštrukcia ponúka nekonečné možnosti využitia a tým nekonečné množstvo zábavy a zážitkov. Pripevniť ho k stromu, zábradlia, kameňom alebo len na rovnú plochu nie je vôbec problém. Navyše koncovky statívu GorillaPod Magnetic 325 sú magnetické a možnosti uchytenia sa tak ešte viac rozůstají (napr. auto, plocha značky atď.). Ak ste vlastníkom kompaktného fotoaparátu alebo mobilu do 325 g, je tento statív skvelou voľbou (v kombinácii s klipom GripTight Mount One).

  do 3 pracovných dní 33,90  

Akce Doprava zdarma
Joby Ballhead X GP Focus

Pro DSLR a videokamery, GorillaPods a stativyPříchytka s kulovou hlavou pro fotoaparáty s objektivy do hmotnosti 3kg

Po zľave do 3 pracovných dní 75,00   89,00

Joby Suction Cup & Locking Arm

Originální držák s přísavkou uchytí outdoorové kamery nebo fotoaparáty na všechny hladké a rovné povrchy. Skládá se ze tří částí: kulaté přísavky s velmi snadnou a mimořádně pevnou otočnou fixací, pevného středového ramene a adaptéru pro uchycení outdoorových videokamer (GoPro® apod.). Středové rameno je uchyceno z obou stran pomocí kloubů, které umožňují flexibilní nastavení ve všech osách. Přísavka se vyznačuje extrémně malým průměrem a mimořádnou pevností a stabilitou uchycení.

  skladom 1 ks 36,90  

Akce
Joby GorillaPod 500

GorillaPod 500 je zcela nový model, který nebyl zastoupen v první generaci řady GorillaPod™. Nosností 500 g se řadí mezi stativy GorillaPod 325 (dříve Original) a GorillaPod 1K (dříve Hybrid).

  do 3 pracovných dní 37,90