Blog

S GripTight ONE Mount zažije váš mobil tu najlepšiu zamatovú starostlivosť

S GripTight ONE Mount zažije váš mobil tu najlepšiu zamatovú starostlivosť
  • 22. augusta
  • |
  • 2017

Ak máte svojho mobilného maznáčika naozaj radi, určite ho nestrčíte do žiadneho nekvalitného držiaku, ktorý sa tvári ako držiak na mobil. Ak si vyberiete telefónnu opatrovateľku GripTight ONE Mount, tak sa váš mobil bude cítiť ako v bavlnke.

Ak máte svojho mobilného maznáčika naozaj radi, určite ho nestrčíte do žiadneho nekvalitného držiaku, ktorý sa tvári ako držiak na mobil. Ak si vyberiete telefónnu opatrovateľku GripTight ONE Mount, tak sa váš mobil bude cítiť ako v bavlnke.

Držiak má totiž styčné upínacie plôšky osadené gumou, ktorá zabraňuje poškriabaniu alebo poškodeniu upevneného telefónu. Bezpečne vám podrží telefón až do šírky 91 mm.

Ak mobil správne uchytíte, vydrží akýkoľvek náklon, bez toho aby mu bolo zle (proste nespadne). To sa samozrejme hodí, keď chcete mať správne nachystaný záber a nechcete sa nijako obmedzovať.

Možno už máte vlastný statív, preto je určite fajn, že si môžete clip držiak zaobstarať aj samostatne.

Adaptér totiž pasuje na všetky statívy s univerzálnym ¼ "závitom.

Vyberať si môžete medzi čiernou a bielou farbou, ale čo si budeme hovoriť, biela nemusí byť pre dobrodružné povahy úplne ideálne. Farba však nie je dôležitá, podstatné je precízne spracovanie držiaku, bezpečie, ktoré vloženému prístroju poskytuje a tiež jeho praktické minimálne rozmery v zloženom stave. Ak si ho raz zaobstaráte, už sa bez neho jednoducho nikam nepohnete.

Akce měsíce

Akce Dárek Doprava zdarma SK
Joby GorillaPod Mobile Rig + držiak do auta ZADARMO

Prvý GorillaPod Mobile, na ktorý môžete okrem telefónu upnúť ďalšie príslušenstvo (svetla, mikrofón, blesk, outdoor kameru, atď.). Flexibilný pracovný nástroj, ktorý využijú a ocenia všetci blogeri, novinári a všetci ostatní, ktorí fotografujú a točí trendy videa.

  skladom 3 ks 98,00  

Akce
Joby Action Bike Mount

Univerzální držák digitálních zařízení na kolo, e-kolo, motorku apod. Při jízdě po rozbitých silnicích, přes kořeny, kameny a výmoly nelze riskovat. Action Bike Mount™ je precizně provedený kovový držák se dvěma 1/4" šrouby pro uchycení fotoaparátu, videokamery nebo navigace.

  skladom 2 ks 44,00  

Akce
GripTight PRO TelePod

Príbeh o lacné self tyči s fórovým klipom na telefón už všetci poznáme. My prichádzame s príbehom novým a volá sa GripTight PRO Telepod. Multifunkčný nástroj, ktorý využijete ako Grip, PRO selfie tyč či teleskopický statív - všetko v jednom. S týmto telepodem už nebudete potrebovať niekoľko rôznych self tyčou na rôznu fototechniku. Ideálne pre fotografovanie a natáčanie videa s telefónmi, kompaktnými a CSC fotoaparátmi a akčnými kamerami.

  skladom 1 ks 94,90  

Akce Doprava zdarma
Joby Action Battery Grip

Představujeme originální grip „2v1“ s vestavěnou power bankou 2600 mAh, respektive záložní baterii 2600 mAh ve tvaru gripu. Outdoorové video kamery mají vestavěné baterie s kapacitou cca 1160 mAh (GoPro® Hero 4). Joby Battery Grip™ provozní čas ztrojnásobí a výrazně zvýší komfort držení. Díky 1/4“ šroubu lze grip s kamerou upevnit na stativ nebo monopod.

Po zľave skladom 1 ks 55,00   69,00

Akce
Joby GripTight Bike Mount Pro

Profesionální držák pro bezpečné aretované uchycení mobilních telefonů s šířkou 56 - 91 mm. Adaptér lze upevnit na stativ nebo jiný držák osazený ¼“ šroubem. Precizně provedený celokovový držák umožňuje pevně zafixovat mobilní telefon pro použití v nejnáročnějších podmínkách, např. pro upevnění na řidítka kola nebo motocyklu. GripTight Mount Pro je dodáván samostatně nebo v setu s držákem Action Bike Mount.

Po zľave skladom 2 ks 55,00   73,00

Akce
Joby Suction Cup & GorillaPod Arm

Držák s přísavkou Suction Cup&GorillaPod Arm™ je určen pro uchycení a zafixování outdoorové kamery (GoPro™ apod.) nebo fotoaparátu na hladké a rovné povrchy – výlohy, okna – skleněné plochy v exteriérech a interiérech, okna a karoserie auta, kapotáž motorky, vodního skůtru apod. Přísavka se vyznačuje extrémně malým průměrem a mimořádnou pevností a stabilitou uchycení.

  skladom 1 ks 32,90