Blog

S GripTight ONE Mount zažije váš mobil tu najlepšiu zamatovú starostlivosť

S GripTight ONE Mount zažije váš mobil tu najlepšiu zamatovú starostlivosť
  • 22. augusta
  • |
  • 2017

Ak máte svojho mobilného maznáčika naozaj radi, určite ho nestrčíte do žiadneho nekvalitného držiaku, ktorý sa tvári ako držiak na mobil. Ak si vyberiete telefónnu opatrovateľku GripTight ONE Mount, tak sa váš mobil bude cítiť ako v bavlnke.

Ak máte svojho mobilného maznáčika naozaj radi, určite ho nestrčíte do žiadneho nekvalitného držiaku, ktorý sa tvári ako držiak na mobil. Ak si vyberiete telefónnu opatrovateľku GripTight ONE Mount, tak sa váš mobil bude cítiť ako v bavlnke.

Držiak má totiž styčné upínacie plôšky osadené gumou, ktorá zabraňuje poškriabaniu alebo poškodeniu upevneného telefónu. Bezpečne vám podrží telefón až do šírky 91 mm.

Ak mobil správne uchytíte, vydrží akýkoľvek náklon, bez toho aby mu bolo zle (proste nespadne). To sa samozrejme hodí, keď chcete mať správne nachystaný záber a nechcete sa nijako obmedzovať.

Možno už máte vlastný statív, preto je určite fajn, že si môžete clip držiak zaobstarať aj samostatne.

Adaptér totiž pasuje na všetky statívy s univerzálnym ¼ "závitom.

Vyberať si môžete medzi čiernou a bielou farbou, ale čo si budeme hovoriť, biela nemusí byť pre dobrodružné povahy úplne ideálne. Farba však nie je dôležitá, podstatné je precízne spracovanie držiaku, bezpečie, ktoré vloženému prístroju poskytuje a tiež jeho praktické minimálne rozmery v zloženom stave. Ak si ho raz zaobstaráte, už sa bez neho jednoducho nikam nepohnete.

Akce měsíce

Akce Dárek Doprava zdarma SK
Joby GorillaPod Mobile Rig + držiak do auta ZADARMO

Prvý GorillaPod Mobile, na ktorý môžete okrem telefónu upnúť ďalšie príslušenstvo (svetla, mikrofón, blesk, outdoor kameru, atď.). Flexibilný pracovný nástroj, ktorý využijú a ocenia všetci blogeri, novinári a všetci ostatní, ktorí fotografujú a točí trendy videa.

  na otázku 98,00  

Akce
GripTight PRO TelePod

Príbeh o lacné self tyči s fórovým klipom na telefón už všetci poznáme. My prichádzame s príbehom novým a volá sa GripTight PRO Telepod. Multifunkčný nástroj, ktorý využijete ako Grip, PRO selfie tyč či teleskopický statív - všetko v jednom. S týmto telepodem už nebudete potrebovať niekoľko rôznych self tyčou na rôznu fototechniku. Ideálne pre fotografovanie a natáčanie videa s telefónmi, kompaktnými a CSC fotoaparátmi a akčnými kamerami.

  do 3 pracovných dní 94,90  

Akce
Joby GorillaPod Magnetic 325

Nový GorillaPod Magnetic 325 je priamou náhradou statívu GorillaPod Magnetic z 1. generácie GorillaPod. Držanie fotoaparátu alebo snímanie videa je vďaka praktickému polohovateľnému "gripu" komfortnejšie než kedykoľvek predtým. V kombinácii s patentovanou technológiou flexibilné kĺbové konštrukcia ponúka nekonečné možnosti využitia a tým nekonečné množstvo zábavy a zážitkov. Pripevniť ho k stromu, zábradlia, kameňom alebo len na rovnú plochu nie je vôbec problém. Navyše koncovky statívu GorillaPod Magnetic 325 sú magnetické a možnosti uchytenia sa tak ešte viac rozůstají (napr. auto, plocha značky atď.). Ak ste vlastníkom kompaktného fotoaparátu alebo mobilu do 325 g, je tento statív skvelou voľbou (v kombinácii s klipom GripTight Mount One).

  skladom 2 ks 33,90  

Akce Doprava zdarma
Joby Ballhead X GP Focus

Pro DSLR a videokamery, GorillaPods a stativyPříchytka s kulovou hlavou pro fotoaparáty s objektivy do hmotnosti 3kg

Po zľave do 3 pracovných dní 75,00   89,00

Joby Suction Cup & Locking Arm

Originální držák s přísavkou uchytí outdoorové kamery nebo fotoaparáty na všechny hladké a rovné povrchy. Skládá se ze tří částí: kulaté přísavky s velmi snadnou a mimořádně pevnou otočnou fixací, pevného středového ramene a adaptéru pro uchycení outdoorových videokamer (GoPro® apod.). Středové rameno je uchyceno z obou stran pomocí kloubů, které umožňují flexibilní nastavení ve všech osách. Přísavka se vyznačuje extrémně malým průměrem a mimořádnou pevností a stabilitou uchycení.

  skladom 1 ks 36,90  

Akce
Joby GorillaPod 500

GorillaPod 500 je zcela nový model, který nebyl zastoupen v první generaci řady GorillaPod™. Nosností 500 g se řadí mezi stativy GorillaPod 325 (dříve Original) a GorillaPod 1K (dříve Hybrid).

  skladom 1 ks 37,90